• 89 кв.м.
  • 3 кімнати
  • Термін ремонту: 3,5 міс.
  • Сім’я з 2-х дорослих і дитина
  • 15 фото


Ремонт трикімнатної квартири в сучасному стилі, площею 89 кв.метрів, був реалізований для батька з донькою в сучасному стилі. У квартирі була виконана перепланування, де розширили гостьовий санвузол за рахунок нежитлової площі.

В цілому планувальне рішення не кардинально змінилося від початкового. Так як будинок не новий і побудований давно, переважають несучі стіни в плануванні, що в свою чергу обмежує і ставить свої рамки при розробці перепланування квартири.

В процесі розробки дизайн-проекту за бажанням замовника організували прохід з передпокою відразу на кухню, створили окрему господарську частину в квартирі, де вмістилося достатню кількість систем зберігання (шаф). Оскільки сім’я любить читати, в вітальні передбачили зону бібліотеки, де змогли розмістити всю літературу господарів, з антресольної частиною, за рахунок цього вітальня зонирована на 2 частини – зону відпочинку і зону читання.

Перевага замовників були спрямовані в бік мінімалістичного стилю, і обов’язковою умовою було використання бірюзового кольору в інтер’єрі. Так по всій квартирі були застосовані шпоновані фасади в меблів, а бірюзовий колір використовувався в текстилі. Це було зроблено на той випадок, щоб в будь-який момент можна було б змінити колірну гамму в квартирі, просто змінивши текстиль. Кухня так само виконана в мінімалістичному стилі – прямі шпоновані і фарбовані фасади з досить простими ручками, і яскравий бірюзовий фартух.

В Майстер спальні використовувалися темні шоколадні відтінки і груба текстура текстилю, тим самим створюючи атмосферу чоловічий, брутальної кімнати. У дитячій кімнаті передбачена велика кількість систем зберігання, де робочий стіл, зона відпочинку (це м’який підвіконня) і спальна зони об’єднані між собою, за рахунок шаф.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *