• 133 кв.м.
  • 3 кімнати
  • Термін ремонту: 5 міс.
  • Молода сім’я з 2-х дорослих і дитина
  • 21 фото


Дизайн інтер’єру та ремонт трикімнатної квартири площею 133 кв.м
виконаний в респектабельному стилі ар-деко для сім’ї з дитиною. Кухня-вітальня наповнена розкішшю і теплом. Велика кількість золотих елементів в поєднанні з бежевою гамою кольорів, м’які шкіряні меблі, люстра і світлові колони з муранського кришталю, інженерна дошка зі вставками з мармуру створюють воістину розкішний інтер’єр. У вітальні стінові панелі з двох сторін створені з мдф і покриті емаллю і золотою патиною. Скляні полотна з матовим запиленням доповнюють інтер’єр. Кухня, виконана в столярному виробництві компанії, гармонійна і функціональна, кухонний фартух і стільниця викладені з мармуру, на підлозі світлий керамограніт з різних колекцій, зібраний в оригінальний малюнок, а обідній стіл служить лаконічною поділом з зоною вітальні.

При вході в спальню невигадливо прихований гардероб зі скляним матовим запиленням, в центрі – італійська ліжко з тумбами димчастого бордового кольору. Стіни в спальні декоровані молдінгами з індивідуальним малюнком, виконані з гіпсової ліпнини. Інтер’єр прикрашають карнизи з ліпнини, в яких прихована приточно-витяжна вентиляція, фреска із золотими елементами з геометричні малюнком, який служить продовженням на стелі. Пол прикрашає інженерна дошка з довільним малюнком. Балкон адаптований під робочий кабінет, який візуально розділяють декоративні металеві перегородки.

Казкову дитячу прикрашає безшовна фреска з малюнком лісової фауни. Стельові карнизи виготовлені спеціально великими, щоб підкреслити геометрію стелі, система припливно-натяжна вентиляції непомітно прихована під стелею. У просторій пральнею зона зберігання господарського інвентарю з сантехнічним шафою. Акцентом у ванній є підлогу – комбінація двох різних плиток зі спеціальною нарізкою, що створює індивідуальний малюнок. На стінах гармонійне поєднання мозаїки і керамограніта, а шикарна люстра і ліпнина на стелі служить лаконічною завершенням композиції.

Коридор – єдине продовження стилю та оформлення: на стіні латунні западини, панно з гіпсової ліпнини з витонченим малюнком, єдиним ланкою статі з керамограніта і стелі з гіпсу служить однаковий геометричні малюнок. Вся квартира забезпечена системою відео спостереження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *